Kiry 9 – noclegi w Kościelisku blisko szlaków

Położenie w pobliżu granicy Tatrzańskiego Parku Narodowego sprawia, że Kościelisko jest bardzo często wybieraną bazą wypadową. Noclegi w Kościelisku, restauracje i przede wszystkim bliskość i rozmaitość szlaków sprawia, że można tu miło spędzić czas, nie tylko wędrując po górach. Nasz dom zlokalizowany jest 200 m od wejścia do Doliny Kościeliskiej. Nie trzeba zatem zbyt wiele, żeby stwierdzić, że Kiry 9 to doskonałe miejsce na spędzenie weekendu czy dłuższego urlopu w Tatrach.


Noclegi Kościelisko – Kiry 9 zapraszają

Kiry 9 to dom z góralską tradycją, pełen wspomnień i pozytywnej energii. Jeśli szukacie noclegu w Kościelisku blisko szlaków, jest to jedna z lepszych opcji. Do Doliny Kościeliskiej jest stąd zaledwie 200 metrów, do Doliny Chochołowskiej około kilometra. W pobliżu jest jeszcze Dolina Lejowa i Droga pod Reglami, którą można przespacerować się do Zakopanego. Z dolin powędrować można dalej, na Czerwone Wierchy, Ornak czy Bystrą, znajdującą się już po słowackiej stronie. Możliwości jest wiele i nie sposób ich wszystkich wymienić. Warto jednak dodać, że wybierając noclegi w Kościelisku otrzymujecie dostęp do sieci tatrzańskich szlaków o różnym stopniu trudności. Dla tych bardziej zaawansowanych, i dla tych stawiających w górach swoje pierwsze kroki.

Kiry 9 – noclegi w Kościelisku na krócej i dłużej

Goście szukający noclegów w Kościelisku często pytają o dłuższy pobyt. Nic w tym dziwnego, w końcu Tatry mają tyle do zaoferowania! W Kirach 9 możecie zostać zarówno na jedną noc, jak i na dłużej. Do Waszej dyspozycji są pokoje o zróżnicowanej liczbie miejsc. Nocleg znajdą tu zarówno górscy soliści, jak i rodziny, nawet te podróżujące ze swoimi czworonogami. Mając noclegi w Kościelisku warto także odwiedzić inne miejsca, robiąc sobie chwilową przerwę od gór. W pobliżu znajdują się parki linowe, Chochołowskie Termy, a do centrum Zakopanego z Kir 9 jest około ośmiu kilometrów. W razie gdybyście nie chcieli korzystać z auta, przystanek lokalnych busów jest nieopodal. Zachęcamy też do poznania lokalnej kuchni, ale w razie gdy wolicie własne posiłki – Kiry 9 oferują ogólnodostępną kuchnię z jadalnią, w której możecie samodzielnie przygotować sobie posiłki. A po długiej wędrówce usiądźcie na naszym tarasie albo ogrodowej huśtawce, w ciszy i z dala od ulicznego hałasu. Pod Przednią Kopką, która jest tuż za naszym płotem…

Wybierając się w Tatry jako bazę wypadową zdecydowanie warto wziąć pod uwagę Kiry 9 i Kościelisko. Noclegi tutaj zaoszczędzą Wam sporo czasu na dojazdy, zwłaszcza jeśli celem wędrówek są Tatry Zachodnie. Czekamy na Wasze rezerwacje i mamy nadzieję, że nas odwiedzicie!

Zaplanuj urlop w górach! Kiry 9 Kościelisko - noclegi blisko szlaków

 

Kiry 9
34-511 Kościelisko

tel.: 573 818 297
mail: kiry9.pokoje@gmail.com