Pokoje z łazienkami Kiry 9

W naszym domu znajduje się dziesięć dwu- i trzyosobowych pokoi, które łącznie mogą pomieścić 23 osoby. Dwa z tych pokoi znajduje się w części apartamentowej, pozostałe w części pokojowej. Są one rozłożone na dwóch piętrach, okna większości z nich wychodzą na nasz ogród i Przednią Kopkę, która jest tuż za nim. Posiadamy pokoje z łazienkami zarówno z łóżkami podwójnymi, jak i pojedynczymi. Goście naszego domu Kiry 9 mogą korzystać ze wspólnej kuchni z jadalnią, w której znajdują się wszystkie niezbędne kuchenne sprzęty.  
 
Jeśli chcesz wynająć całą część domu np. na zorganizowanie rodzinnego zjazdu, jak najbardziej jest to możliwe. Nie przyjmujemy jednak grup na wyjazdy imprezowe typu wieczory panieńskie, kawalerskie, integracje itp.

Pokoje z łazienkami Kiry 9

 

Pokoje rozlokowane są na dwóch piętrach domu, na parterze znajduje się wspólna kuchnia z jadalnią. Urządzone są w podobnym stylu, w zależności od konfiguracji znajduje się w nich łóżko podwójne i/lub łóżka pojedyncze. W pokoju jest duża szafa, stolik, krzesła oraz stoliki nocne. W każdej łazience jest umywalka, prysznic i toaleta. 

 

Pokoje z łazienkami Kiry 9 w części apartamentowej

 

Dwa pokoje z łazienkami w części apartamentowej są doskonałą opcją dla osób wynajmujących apartament dla większej liczby osób. Sąsiadujący z apartamentem pokój może być jego rozszerzeniem (pokoje są osobne, nie ma z nich bezpośredniego przejścia do apartamentu).  

Zaplanuj urlop w górach! Kiry 9 Kościelisko - noclegi blisko szlaków

 

Kiry 9
34-511 Kościelisko

tel.: 573 818 297
mail: kiry9.pokoje@gmail.com