Przytulne apartamenty Kiry 9

Nasz typowo góralski dom, wykonany w całości z drewna, powstał w latach 70., znajdziecie w nim przytulne i kameralne pokoje. W części apartamentowej rozłożonej na dwóch piętrach domu znajduje się pięć apartamentów oraz dwa pokoje dwuosobowe z prywatnymi łazienkami. Dzięki sporej ilości pomieszczeń możliwy jest równoczesny pobyt sporej grupy znajomych lub rodzin.

Przestrzeń pomiędzy sypialniami a aneksami w apartamentach Kiry 9 jest otwarta. Aneksy wyposażone są w małą lodówkę z zamrażalnikiem, przenośną płytę indukcyjną, czajnik bezprzewodowy, frenchpress, naczynia, sztućce itp. Zapewniamy pościel oraz ręczniki. Na życzenie możemy także udostępnić łóżeczko dziecięce. 

Apartament Kozica

 

 

Apartament składa się z sypialni, aneksu kuchennego i łazienki. W sypialni znajduje się duże łóżko małżeńskie, rozkładany dwuosobowy narożnik i pojedyncze łóżko. Jest to idealna opcja dla rodziny lub pięcioosobowej grupy. 

 

Apartament Kogutek

Apartament składa się z sypialni, aneksu kuchennego z przestrzenią wypoczynkową i łazienki. W sypialni znajduje się duże łóżko małżeńskie, w znajdującej się w aneksie przestrzeni wypoczynkowej jest także rozkładany narożnik. Jest to idealna opcja dla rodziny lub czteroosobowej grupy.

Apartament Kapelusz

 

 

Apartament składa się z sypialni, aneksu kuchennego i łazienki. W sypialni znajduje się duże łóżko małżeńskie i rozkładany dwuosobowy narożnik. Jest to idealna opcja dla rodziny lub czteroosobowej grupy.  

 

 

Apartament Wierchy

Apartament składa się z sypialni, aneksu kuchennego i łazienki. W sypialni znajduje się duże łóżko małżeńskie i rozkładana dwuosobowa kanapa. Jest to idealna opcja dla rodziny lub czteroosobowej grupy.

Apartament Kopka

Apartament składa się z sypialni, aneksu kuchennego i łazienki. W sypialni znajduje się duże łóżko małżeńskie i rozkładana jednoosobowa kanapa. Jest to idealna opcja dla rodziny lub trzyosobowej grupy.

Zaplanuj urlop w górach! Kiry 9 Kościelisko - noclegi blisko szlaków

 

Kiry 9
34-511 Kościelisko

tel.: 573 818 297
mail: kiry9.pokoje@gmail.com